У районі буде створене нове підприємство

У районі буде створене нове підприємство

Сьогодні, 17 травня голова райдержадміністрації Степан Кулиняк зустрівся з інвестором, який планує відкрити на Дрогобиччині лінію з виробництва газовакуумних електричних радіаторів. Слід зазначити, що ТОВ “Експрес-Дрофа”, яке реалізує проєкт, скористалося державною фінансовою підтримкою за урядовою програмою “Доступні кредити 5-7-9-%”.

Під час зустрічі в райдержадміністрації підприємець Микола Косован інформував очільника району про суть, шляхи реалізації та мету інвестиційного проєкту. Інвестор повідомив, що енергоощадна та ефективна продукція підприємства, запатентована в Україні, вже вийшла на ринки збуту за кордоном.

Степан Кулиняк запевнив, що всіляко вітає залучення інвестицій у Дрогобицький район, висловив сподівання, що нове виробництво позитивно вплине на розвиток економіки регіону, зокрема, забезпечить створення понад 50 робочих місць. Для сприяння впровадженню інвестиційного проєкту райдержадміністрація надала дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель в с.Михайлевичі за межами населеного пункту.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:19
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.