За кошти благодійників зі Східницької громади на передову передадуть бронетранспортер

Напередодні благодійний фонд «Братів Дуліб‘яників», що із Східницької територіальної громади, передали на армію бронетранспортер. Спецтранспорт через Львівську обласну військову адміністрацію доставлять на передову для однієї з військових бригад вже з початку наступного тижня.

БТР пройшов повне технічне обслуговування, тому під синьо-жовтим і червоно-чорним прапором готовий до бою.
Перший заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик разом із начальником Дрогобицької районної військової адміністрації Степаном Кулиняком подякували братам Дуліб‘яникам за бронетраспортер для військових.

Нагадаємо, що напередодні Великодня мешканці села Старий Кропивник Східницької громади передали на потреби армії 20 тисяч гривень. Ці кошти у військовій адміністрації доклали до загальної суми та закупили потрібне військове спорядження.
