З різдвяним вітанням до Дрогобицької РВА завітав Владика Ярослав Приріз

20 грудня з візитом у Дрогобицьку РВА завітав владика Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ — Ярослав Приріз та капелан — отець Михайло Коліщак. Вони привітали з прийдешніми різдвяними святами та нагадав про важливість єдності та стійкості у ці непрості воєнні часи.
З духовенством міста зустрівся начальник Дрогобицької районної військової адміністрації — Степан Кулиняк та голова Дрогобицької районної ради — Андрій Шевкенич.

“Це вже хороша традиція, що духовенство нашого району кожного року напередодні Різдва Христового особистою присутністю вітає та благословляє наш край та всіх мешканців Дрогобиччини. Підтримує усіх нас молитвою та вірою. Це вкотре показує нашу єдність та єдине бажання — перемогти, а відтак разом побудувати сильну, міцну та незалежну державу”, — зазначив Степан Кулиняк.
Ярослав Приріз наголосив на важливості збереження традицій, зауваживши, що свято Різдва є втіленням любові та людяності. І саме віра, збереження традицій тримають українців вже багато століть, попри численні злочини росії проти нашого народу.
За час повномасштабного вторгнення церква стала тим осередком, який не лише молитвою допомагає військовим, а й хабом зі збору допомоги для ЗСУ.

