Владика Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ - Ярослав Приріз привітав колектив Дрогобицької РВА з наближенням Різдва

Владика Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ - Ярослав Приріз привітав колектив Дрогобицької РВА з наближенням Різдва

Сьогодні, 23 грудня, владика Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ — Ярослав Приріз завітав до Дрогобицької РВА, щоб привітати всіх присутніх з наближенням різдвяних свят. У своїй промові владика Ярослав Приріз згадав про важливість народження Христа та його символізму у наш час.

«Ісус Христос народжується не в палаці, в яслах на сіні. Першими, хто до нього приходять прості пастухи, а згодом царі-мудреці. Кожна зустріч з Ісусом дарує правду, світло, надію», -  звернувся до всіх присутніх владика Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ — Ярослав Приріз. Традиційно, як і кожного року, владика разом з капеланом Михайлом Коліщаком відвідали Дрогобицьку районну адміністрацію та Дрогобицьку районну раду, щоб напередодні Різдва висловити святкове привітання та благословити всіх нас у спільній єдності. 

Четвертий рік повномасштабної та одинадцятий рік війни показує, що навіть темрява, холод та постійна боротьба не може загасити у нас світло, яке ми бережемо в собі, бо воно є свідченням Божої правди і любові. Служіння  та відданість обов’язку наших захисників, жертовна праця волонтерів, медиків і капеланів, взаємопідтримка та солідарність, які ми виявляємо іншим, навіть, коли  дуже важко, показує -  наше світло продовжує горіти, випромінюючи надію та віру.

“Дякую владиці Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ — Ярославу Прирізу за настанови, різдвяне привітання та слово, яке ми неодмінно візьмемо із собою у наступний рік, щоби мати орієнтир  і не забувати про найважливіш”, — підсумував начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:34