Владика Ярослав Приріз привітав керівництво району із Різдвяними святами

Сьогодні, 3 січня, у Дрогобицьку районну військову адміністрацію з офіційним візитом завітав владика Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ — Ярослав Приріз.
З духовенством міста зустрівся голова Дрогобицької районної військової адміністрації — Степан Кудиняк та голова Дрогобицької районної ради — Андрій Шевкенич. Відтак, Новий 2023 рік на Дрогобиччині розпочався із благословення владики Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ — Ярослава Приріза, спільно помолившись за перемогу України над російськими ворогами, за мир для кожної української родини та процвітання для нашого майбутнього в мирній, міцній та переможній країні.
“Щоразу приємно зустрічати в Дрогобицькій районній військовий адміністрації духовенство нашого міста, котрі є тими, хто тримає духовний фронт нашої країни в цей складний час, підтримуючи усіх нас молитвою та вірою. Це вкотре показує нашу єдність та єдине бажання — перемогти, а відтак разом побудувати сильну, міцну та незалежну державу”, — сказав Степан Кулиняк під час зустрічі.
Більше того, від початку повномасштабної війни, церква активно долучалась та продовжує долучатись до допомоги українському війську та переселенцям, котрі потерпають від російської агресії. Централізовано організовували допомогу для армії, підтримували та допомагали нашим внутрішньо переміщеним українцям та українкам і робили все для того, щоби наблизити нашу перемогу.
