З Дрогобиччини на передову вирушили ще 2 автомобілі

Відправила їх Дрогобицька РВА спільно з Благодійний фонд «КОЛО». Вони допомагатимуть нашим Захисникам і Захисницям боротися з ворогом та звільняти наші українські землі від окупанта.



Авто поїхали в межах продовження ініціативи очільника Львівщини Максим Козицький 1000 автомоблів свободи.