З Дрогобиччини на передову вирушили ще 2 автомобілі

З Дрогобиччини на передову вирушили ще 2 автомобілі
Відправила їх Дрогобицька РВА спільно з Благодійний фонд «КОЛО». Вони допомагатимуть нашим Захисникам і Захисницям боротися з ворогом та звільняти наші українські землі від окупанта.
 
 
 
 
Авто поїхали в межах продовження ініціативи очільника Львівщини Максим Козицький 1000 автомоблів свободи.
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:45