З Дрогобича на передову: ще дві карети швидкої для нашої перемоги

З Дрогобича на передову: ще дві карети швидкої для нашої перемоги

Дрогобиччина продовжує передавати автівки та карети швидкої допомоги, щоби ми наближали свою перемогу, а життя кожного українця було врятоване.  

Відтак нещодавно Дрогобицька районна військова адміністрація спільно із БФ “Коло” передали ще дві карети швидкої допомоги на потреби наших медиків, які ризикуючи власним життям, рятують інших на лініях фронту та у прифронтових містах нашої країни.

Дві швидкі обладнані генераторами та бронежилетами. Крім того, дорогою з Дрогобича до місць призначення карети швидкої допомоги додатково ще облаштують медичним устаткуванням. Так українські лікарі матимуть можливість ще ефективніше рятувати людські життя.

Карети швидкої допомоги передали у межах ініціативи очільника Львівської ОВА Максима Козицького #1000 автомобілів свободи.

«Дрогобич-передова» — найважливіший для нас логістичний маршрут з початку повномасштабного вторгнення росії.  Лише разом ми переможемо. Не покладаємо рук, працюємо далі”, — сказав начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк під час передачі швидких.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
18:54
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.