Східниця та Підбуж отримали новенькі карети «швидкої» за 1,6 мільйона гривень

Східниця та Підбуж отримали новенькі карети «швидкої» за 1,6 мільйона гривень

Сьогодні, 13 жовтня, 10 громад Львівської області отримали нові швидкі.  Автомобілі вирушили від будівлі Львівської ОДА у найвіддаленіші гірські куточки нашої області, щоб медичні працівники могли швидко та якісно надавати допомогу на територіях.

Серед них 2 «швидкі» отримав Дрогобицький район. Скерували їх на пункти базування екстреної медичної допомоги у Східниці та Підбужі. Вартість кожного з них складає 1,6 млн грні закуплені вони за кошти Національної служби здоров'я України.

Нові швидкі — це автомобілі класу А на базі Toyota Land Cruiser Prado. Вони укомплектовані відповідним необхідним обладнанням. Машини — повнопривідні, підвищеної прохідності на короткій базі, що дозолить забезпечувати доїзд у важкодоступні гірські райони.

«Дуже важливо, що можемо забезпечити таким транспортом важкодоступні території і справді покращити надання медичної допомоги»,-  зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Очільник області наголосив, що за останні два роки на Львівщині майже оновили автопарк швидких.

«Закупили 140 машин з відповідним обладнанням. Також нагадаю про  понад 260 авто Renault duster для амбулаторій. Цього року разом із цими 10 суперавтівками, вже закуплено 92 швидких. Востаннє 15 ми передавали 22 вересня. Ну, і не можу не згадати про Гелікоптер Національної поліції, який з командою Центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф, успішно евакуює повітрям»,-  розповів Максим Козицький.

За словами керівника Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрія Васька, 10 пунктів базування екстреної медичної допомоги, які є в гірських територіях, сьогодні отримали можливість доїжджати не на возах, не йти пішки 2-3 кілометри через ліс, а все ж таки діставатись по найскладніших дорогах до пацієнта і рятувати життя.

 

 

14:09
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.