Юрій Пертака та Іван Яциків з Дрогобича отримали нагороди за зразкову військову службу

Юрій Пертака та Іван Яциків з Дрогобича отримали нагороди за зразкову військову службу

Начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк та начальник Дрогобицького РТЦК та СП Микола Лисак у вівторок, 23 травня, вручили нагороди для військовослужбовців, які гідно несуть військову службу та захищають Україну від російського окупанта.

Так, медаллю «За військову службу Україні», відповідно до Указу Президента, нагороджений Юрій Пертака з Дрогобича.

У лютому 2022 року Захисник Юрій Пертака повернувся з-закордону і одразу пішов добровольцем в лави ЗСУ. Його двоє дітей не знали про рішення батька. Він приховав від військового управління показники свого здоров’я і як учасник ще антитерористичної операції пішов захищати Україну на передових позиціях. Через складне поранення у квітні Юрій був змушений покинути лави  Збройних сил за станом здоров’я.

Подячний лист від командування 24 Окремої механізованої бригади вручили дружині військовослужбовця цієї бригади Івана Яциківа — Марії.

Український Захисник Іван Яциків вже більше року мужньо несе військову службу у лавах «королівської» бригади. Став взірцем у виконанні військового обовʼязку, не боїться дивитися у очі ворога, завжди готовий до виконання наказів та доручень командира підрозділу. Своїм героїзмом, патріотизмом він гідно примножує славу поколінь захисників рідної землі та підтримує престиж Збройних Сил України.

«Дякуємо нашим мужнім Захисникам і їх близьким за терпіння! Ви є нашими Героями сучасного покоління українців!» — зазначив очільник Дрогобицького району Степан Кулиняк.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:13