Йордан на Дрогобиччині: Степан Кулиняк привітав мешканців району з Богоявленням

Йордан на Дрогобиччині: Степан Кулиняк привітав мешканців району з Богоявленням

Сьогодні, 19 січня, всі українці відзначають ще одне важливе свято, котре пов'язане із нашими давніми, українськими, християнськими традиціями — Водохреще або Йордан. У церковній традиції цей день називають Богоявлення або Хрещення Господнє.

Відтак, у селі Воля Якубова на території комплексу Козацька Слобода Раковець, відбулась урочиста літургія та освячення води разом з духовенством району та українськими військовими декількох військових частин, які зараз дислокуються на Дрогобиччині. Крім того, усі присутні спільно помолились за перемогу та мир в Україні. 

На святкову літургію разом з військовими прибув і голова Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк.

“В час війни, коли українці героїчно боряться за свою свободу, усі Біблійні сенси знову набувають нового, актуального значення та змісту. Тому Богоявлення для всіх нас — це в певному сенсі переродження України, як колись це відбулось з Христом. Щоденно ми оплакуємо українських героїв, наших громадян, мирних мешканців, дітей. Але попри весь біль, який відчуває сьогодні вся країна, маємо пам’ятати: настане мить, коли ми почуємо про найважливіший день — День перемоги українців над російськими терористами. Як колись Христос почув  голос Бога. Бо світло завжди перемагає, імперії руйнуються, диктатори відходять, а правда  стає головним законом майбутнього”, — підсумував очільник району.

Додамо, що згідно з Біблійним сюжетом, Іван Хреститель охрестив народ в Йордані, чим закликав всіх до покаяння й очищення душі від гріхів. Відомо також Зі Святого Писання, коли Ісус  вийшов на берег – з небес почувся голос Бога-Отця, який назвав Ісуса своїм Сином. Тоді на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси ще одна назва свята — Богоявлення. Тому сьогодні, 19 січня, ми  святкується не тільки Хрещення, але й Богоявлення.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
19:16
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.