Степан Кулиняк привітав медиків Дрогобиччини з нагоди Дня медичного працівника

Степан Кулиняк привітав медиків Дрогобиччини з нагоди Дня медичного працівника

Сьогодні, 20 червня, у стінах Дрогобицької районної військової адміністрації зібрались більше десятка медиків Дрогобиччини з нагоди святкування Дня медичного працівника.

Начальник Дрогобицької районної військової адміністрації — Степан Кулиняк привітав медичних працівників станції екстреної медичної допомоги “Дрогобич”, додавши, що бути медиком в нас час — велике випробування та виклик.

“Ви вже багато разів це чули, бо це поширена фраза: медик — це не просто професія, це покликання. Якщо проаналізувати лише два останні роки, то медики — це люди, які взяли на себе основні удари. В пандемію коронавірусу — ви, незважаючи на можливий страх чи якісь інші людські емоції, одягали захисні костюми та виконували свій обов’язок — рятували людей. Зараз ще страшніше — війна. І медики знову на передовій.  Ви постійно боритесь за життя. Життя, яке є основою всіх основ. Міцного здоров’я і перемоги  в цій  жахливій війні”, — додав начальник РВА. 

Окрім урочистого привітання, Степан Кулиняк відзначив подяками 17 медичних працівників станції екстреної медичної допомоги “Дрогобич”, а також вручив близько десяти сучасних європейських протигазів, які використовують в разі застосування зброї масового ураження.

Усі медичні працівники, яким подякував начальник Дрогобицької районної військової адміністрації, брали участь в евакуації українського населення у найбільш “гарячих точках країни” — в Запоріжжі, Маріуполі, Києві.  Додамо, що станція екстреної медичної допомоги “Дрогобич” охоплює всі населені пункти Дрогобицького району. 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:42
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.