Як розподіляється акциз на тютюн між бюджетами місцевого самоврядування - оприлюднено порядок

Як розподіляється акциз на тютюн між бюджетами місцевого самоврядування - оприлюднено порядок

3 травня Уряд затвердив механізм розподілу між бюджетами місцевого самоврядування акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів. Таке рішення прийнято на виконання Закону України від 30.11.2021 №1914-IX, яким змінюється механізм справляння акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів, повідомляє Асоціація міст України.

Закон передбачає перенесення на виробників та імпортерів тютюнових виробів обов’язку сплати 5-відсоткового акцизного податку з роздрібного продажу суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів. Сьогодні такий обов’язок покладено на суб’єкти роздрібної торгівлі. 

4 травня оприлюднено текст відповідної постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання зарахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, рідин, що використовуються в електронних сигаретах» від 3 травня 2022 року № 515.

ПОРЯДОК зарахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, рідин, що використовуються в електронних сигаретах (завантажити)

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
11:03
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.