​Як експортувати товари ефективніше: Підприємців Дрогобиччини запрошують взяти участь у воркшопі

​Як експортувати товари ефективніше: Підприємців Дрогобиччини запрошують взяти участь у воркшопі

27 серпня 2021 року у місті Львові відбудеться воркшоп під назвою «Інструменти державної та регіональної підтримки експортної діяльності у Львівській області».

Такий Воркшоп — це сучасна платформа для обговорення важливих переваг та існуючих проблем, пов’язаних із нарощенням експортного потенціалу Львівської області.

Головними завданнями цього заходу є допомога експортно-орієнтованим підприємствам інтегрувати у світовий споживчий ринок, створення сприятливих умов для ведення динамічного розвитку експорту, налагодження якісної комунікації між органами влади та бізнесом, активізація транскордонної співпраці та встановлення корисних контактів.

Спікерами Воркшопу виступлять:

  • -Тетяна Міськова — Керівник Державної установи «Офісу з розвитку підприємництва та експорту»
  • -Руслан Гашев — Голова правління ПрАТ «Експортно-кредитне агентство»
  • -Орест Гринів — Заступник директора департаменту економічної політики ЛОДА, начальник управління промисловості, підприємництва та інвестиційної політики
  • -Ілля Ніжніков — Керівник Львівської митниці
  • -Володимир Власюк — Директор ДП «Укрпромзовнішекспертиза»
  • -Володимир Коруд — Віцепрезидент Львівської торгово-промислової палати
  • -Андрій Тодощук — Президент Асоціації Професійних Митних Посередників
  • -Олег Микитин — Кандидат технічних наук, керівник навчально-консультаційного центру «Expertus», доцент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності НУ «Львівська політехніка»

А також підприємства текстильного, харчового, машинобудівного та деревообробного сектору поділяться своїм досвідом підкорення нових ринків, розкажуть про бар’єри та труднощі з якими стикались при експортних операціях та поділяться практичними та теоретичними кейсами та порадами.

До участі у воркшопі «Інструменти державної та регіональної підтримки експортної діяльності у Львівській області» зарошують зацікавлених експортерів, підприємців, представників влади.

Зареєструватись для участі у воркшопі можна за посиланням: https://cutt.ly/IQkmWRb до 19 серпня 2021 року включно.

Програма Воркшопу: https://cutt.ly/QQPvZC5

Місце проведення: м. Львів, Premier Hotel Dnister, вул. Матейка 6, зал “Панорама”, 9-ий поверх.

У разі вининкнення додаткових питань просимо звертатись у сектор з питань підтримки експорту Управління внутрішнього аудиту, економіки, агропромислового розвитку та екології Дрогобицької РДА за контактним номером телефону — 097-561-68-22 (Надія Федючка).

11:52
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.