Аграріїв Дрогобиччини запрошують на Х Міжнародний форум «Ягоди 2021 UA» Технології, інвестиції, маркетинг

Аграріїв Дрогобиччини запрошують на Х Міжнародний форум «Ягоди 2021 UA» Технології, інвестиції, маркетинг

За ініціативи Громадської спілки «Асоціація „Українська ягода“, ТОВ „Брусвяна“ та за підтримки Торгово-промислової палати України (Комітет по державно-приватному партнерству) 29 липня 2021 року у Києві в приміщенні ТПП України (Україна, Київ, вул. Велика Житомирська, 33) відбудеться Х Міжнародний форум «Ягоди 2021 UA» — Технології, інвестиції, маркетинг.

У роботі Форуму передбачається участь близько 300 українських виробників та переробників ягідної продукції, провідних українських та міжнародних експертів, представників органів державної влади (Мінекономіки, Мінагрополітики, Міністерства закордонних справ, Геокадастру) та іноземних дипломатичних установ як в Україні, так і за кордоном.


Головна мета Форуму – сприяння підвищенню конкурентоспроможності українського ягідництва та переробки його на українському та світовому ринках.


Форум включає чотири дискусійні панелі.


Панель I «Ягідний бізнес 2020-2022»

Сприяння державних інституцій розвитку ягідної галузі: здобутки та дорожня карта, діючі програми та перспективи впровадження нових у 2021-2022 роках, вигоди та проблеми для виробників ягід у зв’язку з відкриттям ринку землі.

Панель II- «Дипломатична»

Перспективи формування позитивного іміджу та попиту на українську ягоду та продукти переробки в світі, висвітлення перспектив та форм співпраці українських й зарубіжних виробників та переробників ягід.

Панель III-«Банківська»

Джерела фінансування та фінансові інструменти розвитку ягідної галузі та можливості залучення грантів від міжнародних організацій.

Панель IV «Дискусійна»

Співпраця українських виробників ягід з підприємствами переробки, HoReCa, Retail, можливість діалогу між гравцями ринку з метою напрацювання нових шляхів співпраці та вдосконалення вже існуючих (встановлення цін на ягоду, можливості кооперації, розгляд вдалих кейсів).

В рамках Форуму відбудеться конкурсна дегустація лохини від українських виробників за результатами якої переможець отримає відзнаку «Найкраща лохина України 2021» ( «The best blueberry of Ukraine 2021» ) з урочистим врученням диплому та відзнаки.


Взяти участь у роботі Форуму запрошують і аграріїв Дрогобицького району.


Додаткова інформація: на сайті www.berryforum.com.ua та за телефонами: (067) 392 88 03, (096) 777 90 90  

10:22
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.