Як діяти у надзвичайній ситуації? – У Дрогобицькій РДА відбулися командно-штабні навчання з питань цивільного захисту

Як діяти у надзвичайній ситуації? – У Дрогобицькій РДА відбулися командно-штабні навчання з питань цивільного захисту

На Дрогобиччині провели командно-штабні навчання з цивільного захисту населення. Під час навчання, яке відбулося у Дрогобицькій РДА, керівники спеціалізованих служб району доповіли про готовність до виконання своїх завдань за призначенням та взяли участь у відпрацюванні організації і проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у ході ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Серед учасників заходу – представники департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА. До проведення командно-штабних навчань залучили керівний склад органів управління цивільного захисту Дрогобицького району, районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, районну комісію з питань евакуації, спеціалізовані служби цивільного захисту району, сили і засоби районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

«Основна мета навчань — поглиблення знань, набуття практичних умінь і навичок та відпрацювання взаємодії між спеціалізованими службами. Зокрема йдеться про дієвість системи оповіщення населення органів управління і сил, які входять до складу служб, при переведенні у вищі ступені готовності, розрахунок сил і засобів, які необхідні для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, своєчасність і правильність оцінки обстановки та обґрунтованість прийнятих рішень», — розповів директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА, керівник командно-штабних навчань Ігор Туз.

До ліквідації умовної надзвичайної ситуації, зокрема, залучили Дрогобицьке районне управління ГУ ДСНС України у Львівській області, Дрогобицький районний відділ поліції ГУ Національної поліції у Львівській області, спеціалізовану медичну службу району, аварійну газову службу та ПрАТ «Львівобленерго» Південний РЕМ. Органи управління і сили цивільного захисту району відпрацювали дії, відповідні інформаційні, організаційні та розпорядчі документи з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Зазначимо, що навчання відбулись відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2021 рік.

11:43
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.