Пошук за тегом «цивільний захист»

Засідання Координаційного штабу з питань приведення захисних споруд цивільного захисту в належний стан
8 січня відбулося засідання Координаційного штабу з питань приведення захисних споруд цивільного захисту в належний стан.
Результати міжнародної співпраці: у Бориславській громаді презентували новий тренажер для рятувальників
У Бориславі 3 грудня урочисто відкрили комплекс для проведення навчань для пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС України у Львівській області.
Бути готовими до небезпеки: у Підбужі провели навчання за участі рятувальників та учнів
У Підбужі Східницької громади відбулося  планове командно-штабне тренування рятувальників спільно з учнями.
У Меденицькій громаді офіцери – рятувальники провели відпрацювання з гасіння пожеж з підрозділом місцевої пожежної команди
Офіцери – рятувальники Меденицької громади перевірили як готовий до виконання завдань за призначенням підрозділ місцевої пожежної команди Меденичі.
Дрогобицька районна військова адміністрація провела спільні навчання щодо реагування на надзвичайну ситуацію
Сьогодні, 17 липня, на базі КНП «Дрогобицька міська лікарня № 1» відбулись навчання та відпрацювання дій при загрозі та виникненні надзвичайної ситуації, пов'язаної з аварією на атомній електростанції та лікв
У Дрогобицькій РВА відзначили рятувальників, які ліквідували пожежу на підприємстві після нещодавнього обстрілу
У Дрогобицькій громаді продовжують ліквідовувати наслідки обстрілу, який стався 29 червня. Левову частку роботи з ліквідації наслідків атаки виконали працівник ДСНС.
У Дрогобицькій РВА відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС щодо наслідків нічного обстрілу
Внаслідок повітряної атаки було спричинено пожежу на об’єкті промислової інфраструктури.
У Дрогобицькій РВА провели навчання щодо взаємодії всіх структур на випадок блекауту
У Дрогобицькій районній військовій адміністрації 28 листопада відбулися тактико-спеціальні навчання щодо дій у випадку припинення електропостачання у Дрогобицькому районі.
Як уберегтися від укусів змій
За 2023 рік на території області обліковано 19 випадків укусів отруйних змій, серед постраждалих - 6 дітей. Смертельних наслідків не було.