Військовослужбовців Дрогобиччини привітали із Днем Збройних Сил України

Військовослужбовців Дрогобиччини привітали із Днем Збройних Сил України

У вівторок, 6 грудня 2022 року, в Україні відзначають День Збройних сил. З нагоди свята керівництво області привітало військових та подякувало за гідну оборону держави.

«Цьогоріч День Збройних Сил України набув ще особливішого значення, адже 24 лютого 2022 року лави Збройних Сил поповнились тисячами нових захисників та захисниць, які хоробро стали на захист своєї землі та народу.

Своїми здобутками вони показали всьому світу, що ми вміємо боротися й перемагати. Попри вогневу перевагу та більшу чисельність військ росія не має успіхів. Сміливими діями ми ламаємо плани кремля», — звернувся до військовослужбовців голова Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

В подяку Героям, які щодня боронять нашу рідну землю від ворогів, від військової адміністрації та районної ради Степан Кулиняк та голова Дрогобицької районної ради Андрій Шевкенич вручили військовим грамоти та подяки. 

Також до Дня Збройних Сил України військовим формування Дрогобиччини передали два автобуси, квадрокоптер, десятки, бронежилетів, нових форм, обігрівачі, буржуйки, газові балони тощо.

Окрім цього, очільник Дрогобицького району подякував всім головам територіальних громад, які до Дня Збройних Сил України перерахували на потреби районного батальйону територіальної оборони кошти на сумарну суму 1 мільйон 800 тисяч гривень.

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
19:53
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.