Степан Кулиняк привітав військовослужбовців частини А1108 з Днем Збройних Сил України

Степан Кулиняк привітав військовослужбовців частини А1108 з Днем Збройних Сил України

Сьогодні, 6 грудня, Дрогобиччина відзначає 30-річчя Збройних Сил України. Зокрема, святкові урочистості відбулися у військовій частині А1108, що дислокується у Дрогобичі на вул. Трускавецькій.

Враховуючи всі карантинні обмеження, заходи провели на плацу.

Привітати військовослужбовців з Днем Збройних Сил України до військової частини прибули чимало гостей. Благословив наших захисників капелан Тарас Коцюба.

Голова Дрогобицької районної державної адміністрації Степан Кулиняк подякував захисникам за службу та щоденну оборону держави.

«Вже восьмий рік українські воїни стримують агресію проти нашої держави. Наші чоловіки та жінки у лавах Збройних сил захищають свободу та вільне майбутнє українського народу. Ми вдячні вам за службу, наші захисники!

Дякуємо вам за службу, яка є надійним тилом українських кордонів. Бажаю завжди повертатися з бойових завдань переможцями! Міцного здоров'я, успіхів і всіх гараздів Вам та Вашим родинам, Божої опіки!

Слава Україні! З Днем Збройних сил України!» — зазначив Степан Кулиняк.

Також голова Дрогобицької РДА відзначив нагородами за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 30-річниці Збройних Сил України 7 військовослужбовців частини.

Зі словами вітання також звернулися заступник голови Дрогобицької районної ради Микола Андріїв та секретар Дрогобицької міської ради Орест Каракевич.

У межах заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих захисників, які віддали свої життя в боротьбі за Україну.

На завершення до присутніх звернувся т.в.о. командира військової частини А-1108, підполковник Олександр Смаглій, відзначивши грамотами Міністерства оборони України.

Нагадаємо, що сьогодні Львівщина долучиться до телемоста за участю Президента України. Окрім Львова, до телемоста доєднаються ще 4 міста: Київ, Харків, Краматорськ, Одеса. Володимир Зеленський візьме участь у заходах у Харкові. У Львові локацією стане – площа біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Участь візьме — начальник Генерального штабу ЗСУ Сергій Шаптала.

 

14:40
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.