«Віра в диво» на Різдво із Молодіжним простором

«Віра в диво» на Різдво із Молодіжним простором

У суботу, 25 грудня, у стінах Молодіжного простору, що у Дрогобичі, панував справжній дух Різдва.

Тут зібралось понад десяток людей, щоб разом зануритись в різдвяну атмосферу  зимових свят. Програма заходів розпочалась ще з полудня та тривала аж до вечора. Усі охочі та присутні  мали нагоду взяти участь у майстер-класах із виготовлення свічок, ялинкових прикрас та новорічних декорацій. Відбувся також і марафон різдвяних історій «Віра в диво», де учасники акції  читали казки, таким чином відчуваючи та наближуючи різдвяне диво до всіх навколо. Пізніше відбувся перегляд фільму, а кульмінацією заходу став вечірній підйом на ратушу та смакування крафтової випічки, котру приготували спеціально для суботнього свята.

Захід проходив із благодійною метою. Усі виручені кошти будуть передані на підтримки батьків дрогобичанина, музикантка – Валентина Смородіна, котрий впродовж останніх декількох тижнів боровся із важкою недугою.

Цього разу, у день католицького Різдва Молодіжний простір знову відчинив свої двері для того, щоб згуртувати мешканців Дрогобицького району. Об’єднати у спільній ідеї тих, хто вболіває за незалежний майданчик у нашому місті та регіоні. Прагне всіляко долучатись до творення мистецького, культурного простору.

Організатором події стали ГО «Молодіжний простір Дрогобича». Захід відбувся за сприяння Дрогобицької районної державної адміністрації.

Нагадаємо, що  25 грудня, християни святкують Різдво за Григоріанським календарем. Україна, починаючи з 2017 року, святкує Різдво Христове двічі – 25 грудня та 7 січня, які є офіційними вихідними. Так само двічі відзначають Різдво у Білорусі та Молдові.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
19:08
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.