Зимове диво для «Оранти»: Степан Кулиняк привітав вихованців з Різдвом

Зимове диво для «Оранти»: Степан Кулиняк привітав вихованців з Різдвом

Вихованці дитячого будинку «Оранта», що у Дрогобичі сьогодні відчували справжній чар Різдва. У просторій залі будівлі діти, вихователі та працівники центру зустрілись із головою Дрогобицької районної державної адміністрації – Степаном Кулиняком. Очільник Дрогобицької РДА разом із волонтером Ігором Шевчиком передусім приїхали, щоби привітати команду дитячого будинку «Оранта» із прийдешнім Різдвом, а також привезти необхідне обладнання для повноцінного функціонування будинку-сиротинця. Будівля, в котрій мешкає понад десяток дітей-сиріт та тих, хто опинився у непростих життєвих обставинах, відтепер стала ще комфортнішою та затишнішою для життя  маленьких мешканців. Команда «Оранти» отримала електричний водонагрівач та тепловий  обігрівач. А  також телевізор, газову колонку та морозильну камеру.

Не залишились без приємної несподіванки і самі ж вихованці. Степан Кулиняк передав солодкі подарунки та різноманітні сувеніри. Засоби гігієни, одяг, канцелярію та іграшки, що стало  справжньою радістю для дітей й працівників  дитячого будинку.

«Особливий чар Різдва полягає в тому, що на Святий вечір людина не може бути самотньою. Навіть якщо вона у дуже важких умовах, покинута, без родини, без батьків. Дякую усій команді дитячого будинку «Оранта» за те, що протягом багатьох років опікуєтесь дітьми Дрогобицької територіальної громади, котрі перебувають у важких соціальних умовах. Здебільшого покинуті родиною та батьками. Ви робите важливу справу. Особливо сьогодні, коли кожна дитина повинна відчувати себе покинутою», — зазначив голова Дрогобциької державної районної адміністрації.

Оксана Дацюк – директорка дитячого будинку змішаного типу «Оранта», котра опікується центром вже декілька років розповідає, що праця з дітьми-сиротами – це передовсім власна життєва місія, котра вимагає багато енергії, сил та ресурсів. Але також і любові. Тому, як зізнається пані Оксана, будь-яка допомога від державних, міських та регіональних структур важлива у будуванні соціальної роботи. Розумінні праці та служіння для незахищених верств населення. Створенні спільного дому для тих дітей, котрі  через непрості життєві обставини залишились самотні та покинуті.

 

18:49
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.