Відключення на 19 липня

Відключення на 19 липня
За розпорядженням НЕК «Укренерго» сьогодні зменшено обсяг відключень — відмінено одну чергу ГПВ: з 10:00 до 11:00 з електроенергією буде група 3.1.
 
Детальніше про відключення на добу у візуалізації. Зверніть увагу, періоди розділені по одній годині.
 
Закликаємо всіх економно використовувати електроенергію і не вмикати потужні електроприлади, аби запобігти відключенням.
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
11:34