Відключення на 15 липня

Відключення на 15 липня
За розпорядженням НЕК «Укренерго» через значний дефіцит потужності протягом доби у Львові та області буде застосовано погодинні відключення. 
 
Детальніше про відключення на добу у візуалізації. Зверніть увагу, періоди розділені по одній годині.
 
Закликаємо всіх економно використовувати електроенергію і не вмикати потужні електроприлади, аби запобігти відключенням.
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
09:58