Відключення на 8 липня. За розпорядженням НЕК "Укренерго" через значний дефіцит потужності протягом доби у Львові та області буде застосовано погодинні відключення

Відключення на 8 липня. За розпорядженням НЕК "Укренерго" через значний дефіцит потужності протягом доби у Львові та області буде застосовано погодинні відключення
Детальніше про відключення на добу у візуалізації. Зверніть увагу, що деякі періоди розділені по одній годині.
 
Закликаємо всіх економно використовувати електроенергію і не вмикати потужні електроприлади, аби запобігти відключенням.
 
Дізнатися свою групу відключень Ви можете за допомогою:
 
  • сайту «Львівобленерго», розділ «Чому немає світла»: https://poweron.loe.lviv.ua/
  • чат-боту «Львівобленерго» у Viber (для побутових споживачів): https://www.viber.com/loebot
  • чат-боту «Львівобленерго» у Telegram (для побутових споживачів): https://t.me/loeserviceBot
  • чат-боту «Львівобленерго Бізнес» у Viber (для юридичних споживачів): www.viber.com/loebiznesbot
  • чат-боту «Львівобленерго Бізнес» у Telegram (для юридичних споживачів): https://t.me/loebiznesbot
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
09:13