Українці можуть отримати ще 11 млн LED-ламп. Встигніть подати заявку в застосунку Дія

У Дії українці вже замовили на обмін 5,5+ млн LED-лампочок. Якщо ви досі не обміняли старі лампи розжарювання на LED, саме час це зробити! Програма обміну невдовзі завершиться, тож подавайте заявку в Дії просто зараз. Розповідаємо, що ще змінилося.

Тепер обміняти лампочки можна буде лише в окремих відділеннях Укрпошти. Знайти перелік доступних можна просто під час оформлення заявки — у Дії.

У селах обміняти лампи можна буде до кінця квітня. А з 1 травня обмін буде в 23 відділеннях у містах-мільйонниках та обласних центрах країни.

Як подати заявку на обмін у Дії?

1. Зайдіть у Дію
  2. Натисніть Послуги → виберіть Обмін ламп
  3. Вкажіть контактний номер телефону та відділення Укрпошти, у якому бажаєте отримати лампи
  4. Зазначте тип та кількість світлодіодних ламп, які бажаєте отримати
Це все. Встигніть скористатися послугою та обміняйте старі лампи розжарювання на більш ефективні.

Програма Обміну лампочок підтримана Європейським Союзом у відповідь на заклик Президента Зеленського та реалізується Міністерство економіки України, Міністерство цифрової трансформації України, АТ Укрпошта в усіх регіонах України, крім зони бойових дій та тимчасово окупованих територій. Програма, фінансована ЄС, є складником підтримки Європейським Союзом українського енергетичного фронту.