«Ноутбук кожному вчителю»: Школи Дрогобицького району отримають 901 ґаджет

«Ноутбук кожному вчителю»: Школи Дрогобицького району отримають 901 ґаджет

У межах реалізації національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації для педагогічних працівників нашого району закупили 901 ноутбук за 18 мільйонів гривень. Вартість одного ноутбука становить близько 17 тисяч гривень.

Про це повідомляють в управлінні гуманітарної політики Дрогобицької РДА.

Для цього з державного бюджету виділили майже 15 мільйонів гривень, а співфінансування з місцевих бюджетів територіальних громад становило 3 мільйони 300 тис. грн.

«Комп’ютерна техніка — невіддільна частина сучасної освіти, а особливо в умовах дистанційного навчання через пандемію коронавірусу. Тому держава робить усе, аби освітній процес був якісним та ефективним. Одним із таких кроків є забезпечення вчителів сучасною комп’ютерною технікою для полегшення процесу навчання. Тому закуплені 901 ноутбук для наших вчителів – це своєрідний подарунок від Святого Миколая у особі держави педагогічним працівникам Дрогобиччини», — зазначив голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.

Ноутбуки розподілять між школами 5 територіальних громад нашого району. 

Так, для шкіл Дрогобицької громади передбачено 391 ноутбук;

Трускавецької громади – 201 ноутбук;

Бориславської громади -  154 ноутбуки;

Меденицької громади – 90 ноутбуків;

Східницької громади – 65 ноутбуків.

Ноутбуки оснащені всім необхідним для дистанційної роботи вчителя – камерою, потужним процесором і можливістю під’єднання до інтернету. Це дасть змогу зробити освітній процес сучасним і зручним, незалежно від карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19.

Всього у Львівській області у 2021 році для вчителів закуповують 4 тисячі 42 ноутбуки за 81 мільйон гривень. 

 

15:52
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.