У всіх садках та школах Дрогобицького району стартує опалювальний сезон

У всіх садках та школах Дрогобицького району стартує опалювальний сезон

З понеділка, 1 листопада, газ за пільговим тарифом подали всім бюджетним установам Дрогобицького району. Постачають газ бюджетним установам району за пільговим тарифом навіть не зважаючи на те, що процес укладання договорів з постачальником останньої надії «Нафтогаз Трейдинг» ще триває.

Так, у всіх дитячих садочках та школах району може безперешкодно стартувати опалювальний сезон.

Як зазначають в управлінні розвитку та інфраструктури Дрогобицької РДА, Трускавецька, Бориславська та Меденицька громад запустила опалення у всіх садках та школах, де станом на сьогодні навчаються діти. У Дрогобицькій громаді із теплом від сьогодні 13 дошкільних установ, у 3 садках, де виникли технічні проблеми, опалення має стартувати вже завтра. Школи у Дрогобицькій ТГ, як і у Меденицькій, всі без винятку перешли на дистанційне навчання, то ж опалення запускатимуть із поверненням за шкільні парти учнів.

У Східницькій ТГ майже всі заклади освіти перебувають на альтернативних системах опалення і мали змогу самостійно приймати рішення про початок опалювального сезону, оскільки не залежать від подачі та ринку газу.

Нагадаємо, що через підвищення ціни природнього газу на європейському ринку, ринкова вартість одного кубометру газу в Україні становить 35-40 гривень.

За ініціативи Президента, для населення газ не зросте зовсім, для бюджетних організацій «Нафтогаз Трейдинг» продаватиме голубе паливо за пільговим тарифом на рівні 16,55 тис. гривень за тисячу кубометрів з урахуванням ПДВ і транспортування, а для забезпечення нормальної роботи місцевих теплокомуненерго з державного бюджету запроваджені відшкодування для місцевих бюджетів. Так, громади отримають додатково 4% податку на доходи фізичних осіб та збереження за ними 13,44% акцизу з пального. Для малоспроможних громад передбачені додаткові субвенції з держбюджету.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
19:48
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.