У військовій адміністрації шукають можливості для завершення поточного ремонту вулиць у містах району

У військовій адміністрації шукають можливості для завершення поточного ремонту вулиць у містах району

У декількох містах Дрогобицького району ще до початку війни розпочали ремонт вулиць — зрізали пошкоджене дорожнє покриття на проїжджих частинах для подальшого їх асфальтування. Зараз завершити роботи неможливо, оскільки закон воєнного часу забороняє здійснювати фінансові видатки для проведення оплат за такі види робіт.

Однак залишати дороги у такому стані, якому вони  станом на сьогодні – не можна, оскільки це створює незручності для водіїв, а також для руху спецтранспорту.

Як зазначив начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк під час наради з головами територіальних громад та державних установ району, у випадку внесення конкретної вулиці у мобілізаційний план району в особливий період, ймовірно, казначейська служба зможе провести платежі за фактом виконаних робіт.

Зміни у мобілізаційний план району вносять військові адміністрації. Його мета забезпечення своєчасного й організованого проведення мобілізації та задоволення потреб оборони держави та захисту її території від агресії, забезпечення життєдіяльності населення району в особливий період.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
18:42