У 2023 році робота військової адміністрації буде спрямована як на зміцнення обороноздатності, так і суспільно-економічного розвитку району, - Степан Кулиняк

У 2023 році робота військової адміністрації буде спрямована як на зміцнення обороноздатності, так і суспільно-економічного розвитку району, - Степан Кулиняк

Під час спільної наради з керівниками структурних підрозділів начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк розповів, що план роботи на 2023 рік зазнає істотних змін.

«Через початок повномасштабного вторгнення російської федерації пріоритетними напрямками роботи Дрогобицької районної військової адміністрації були: забезпечення потреб військових, які стали на захист нашої держави, робота у сфері цивільного захисту населення, допомога внутрішньо-переміщеним особам, які знайшли прихисток у Дрогобицькому районі, забезпечення функціонування укриттів, пунктів обігріву та пунктів Незламності, функціонування яких в час, коли є щоденна загроза залишитись без світла та тепла, дуже важлива. І всі разом з вами ми робили все можливе, щоб досягнути тих результатів, які ми маємо станом на сьогодні», — зазначив Степан Кулиняк.

Очільник військової адміністрації району наголосив, що цьогоріч до всіх вище перелічених функцій працівники військової адміністрації мають сконцентрувати перед собою ще й задачі щодо соціально-економічного розвитку Дрогобицького району, взаємодію з місцевим бізнесом, агропромисловим комплексом, інвесторами, мешканцями та максимально задіювати усі ресурси району для підтримки нашої воюючої держави в цілому.

У межах наради перед керівниками структурних підрозділів було поставлено низку нових завдань, над якими працюватимуть впродовж 2023 року.

«Надійний тил є основною підтримкою для наших військових. Ми з вами і є тим тилом, тому маємо використовувати свої час та можливості максимально. Саме це допоможе стати нашій державі переможною!» — підсумував Степан Кулиняк.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:27
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.