У Трускавці відкриють Дерево Миру

У Трускавці відкриють Дерево Миру

7 травня у місті Трускавець відбудеться особлива подія — урочисте відкриття Дерева Миру. Захід проходить за підтримки Трускавецької міської ради та благодійної організації «БФ « Святих Михаїла, Софії та Міскінти». Початок о 12:00.

Дерево миру — сучасне бачення символу миру, біля якого завжди буде людина, яка за мир.

Мета відкриття Дерева Миру -  дати можливість кожній людині дивитись на будь-яке місто світу в режимі реального часу, вітатися з випадковим перехожим і спілкуватися з ним. Люди матимуть можливість побачити, що відбувається, і обмінятися думками не лише зі своїми співгромадянами, а й з громадянами інших країн.

Щоб втілити в життя головну ідею Дерево обладнане: бездротовою точкою Wi-Fi з високошвидкісним Інтернетом, камерою відеоспостереження та тривожною кнопкою для відео чату і безпеки, сонячними панелями, що дають автономність, інтерактивною інформаційною панеллю, вбудованим цифровим дисплеєм для додаткової інформації.

Після відкриття Дерева Миру та презентації проєкту запрошені гості висадять дерева поряд з Художнім музеєм Михайла Біласа, на межі, яка стане початком майбутнього скверу Миру в Трускавці.  На завершення заходу – благодійний концерт на підтримку ЗСУ за участі: фольк-рок гурту «Очеретяний кіт», режисера та співака Сергія Файфури, Народного ансамблю народних інструментів «Галичани», співачки Ірини Навроцької.  

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:45
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.