У Трускавці відбувся благодійний концерт “Пісенне древо України”

У Трускавці відбувся благодійний концерт “Пісенне древо України”

1 травня на головній сцені Трускавця відбувся благодійний концерт “Пісенне древо України за участі солістів Львівської національної філармонії імені М. Скорика. Захід провели у межах Музично-мистецького проєкту “З піснею до перемоги”, організатором якого є департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА.

Зі сцени лунали народні, стрілецькі, популярні українські пісні. 

Для трускавчан, гостей міста та внутрішньо переміщених осіб, які зараз перебувають у Трускавці, виступили артисти Ірина Стефанко, Ліля Вікарук, Віталія Голубнича, Станіслав Гоян, заслужені артисти України Маріанна Лаба та Василь Понайда.

“З особливим захопленням приймала публіка «Червона руту» Володимира Івасюка та «Україну» Тараса Петриненка, «Сам собі країна» Андрія Кузьменка, «Заспіваймо пісню за Україну» Олександра Поньомарьова. Разом з артистами глядачі співали народні пісні. Бо пісня супроводжує українців завжди і всюди, піднімає наш дух, додає відваги, гартує силу. З піснею боронимо рідну землю та йдемо до перемоги!”, — зазначила директорка департаменту Ірина Гаврилюк.

Нагадаємо, нещодавно в рамках проєкту «З піснею до перемоги» артисти Львівської філармонії представили музичну казку для дітей з внутрішньо переміщених сімей.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
09:31