​Керівництво громад закликають посилити вакцинацію проти COVID-19

​Керівництво громад закликають посилити вакцинацію проти COVID-19

У вівторок, 3 серпня, у Дрогобицькій районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови Романа Шлярпа відбулася нарада з керівниками сфери охорони здоров’я територіальних громад щодо посилення вакцинації проти COVID-19 у Дрогобицькому районі.

Участь у нараді також взяли керівник управління гуманітарної політики Дрогобицької РДА Надія Козар та начальник відділу молоді, спорту, освіти та охорони здоров’я Петро Сушко.

Роман Шлярп, перший заступник голови РДА, зазначив, що незважаючи на частковий приріст кількості вакцинованих за останні тижні, показники щеплень залишаються низькими. Зокрема, у окремих громадах низький рівень вакцинації серед медиків та вчителів.

Район, за словами Романа Шлярпа, забезпечений достатньою кількістю вакцини. На сьогодні важливо збільшити кількість вакцинованих осіб, щоб унеможливити поширення коронавірусної інфекції.

Відтак, керівникам структурних підрозділів охорони здоров'я ОТГ доручили посилити вакцинацію проти COVID-19.

Роман Шлярп наголосив на необхідності посилення комунікації з населенням, особливо з організованими колективами – підприємцями, освітянами, медичними працівниками.


Стежте за новинами в нашому Telegram-каналі


17:53
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.