У селі Сторона Східницької громади запроваджено карантин через сказ собаки

У селі Сторона Східницької громади запроваджено карантин через сказ собаки

Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при Дрогобицькій РВА у селі Сторона Східницької громади та їх 5-ти кілометровій зоні (смт Підбуж) накладено карантинні обмеження  терміном на два місяці.

За інформацією Дрогобицького районного управління ГУ ДПСС у Львівській області, 9 лютого з Львівської регіональної державної лабораторії надійшло підтвердження про наявність вірусу сказу у собаки.

Встановлено, що напередодні собака віком вісімнадцяти років покусала людей і після цього загинула.

Профільні служби вживають передбачені заходи із запобігання поширювання захворюванню. На місці загибелі собаки, а також на подвірʼї проведено дезінфекцію.

У зв’язку з цим у с. Сторона буде проводитися до вакцинація всіх собак та котів.

Карантинні обмеження діятимуть до 9 квітня 2024 року включно за умови відсутності нових випадків захворювання.

Нагадаємо, наразі у Дрогобицькому районі продовжують діяти карантинні обмеження через сказ у смт Східниця та у селах Раневичі і Бистриця Дрогобицької громади.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:42