У Східницькій громаді відбувся семінар для фахівців соціальної сфери

Співпраця управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації з соціальними службами Східницької територіальної громади.
Цього тижня працівники управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації провели навчальний семінар з представниками соціального захисту населення Східницької територіальної громади.

Під час навчання, крім практичної допомоги спеціалістам ЦНАПу та соціального захисту територіальної громади, також надано роз’яснення жителям громади щодо порядку надання державних соціальних допомог, пільг, житлових субсидій та субсидій на тверде паливо та компенсаційних виплат учасникам АТО, ветеранам війни, особам з інвалідністю та чорнобильцям.

Також під час навчального семінару представники управління та територіальної громади обговорили проблемні питання щодо соціального захисту населення Східницької територіальної громади.