У Підбузькому геріатричному притулку для ВПО передали нову побутову техніку

У Підбузькому геріатричному притулку для ВПО передали нову побутову техніку

Підбузький геріатричний пансіонат, який від початку повномасштабного вторгнення надає надає прихисток переселенцям, отримав нову побутову техніку. Техніка слугуватиме для потреб внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають у пансіонаті. 

Техніку доставили в межах проєкту, який реалізовує Львівська обласна військова адміністрація — World Vision International та Громадської організації «Громадська ініціатива Допоможемо Разом» щодо забезпечення побутовою технікою місць масового проживання внутрішньо переміщених осіб. 

Серед отриманих речей: чотири пральні машини, вісім холодильників, дві морозильні камери та вісім мікрохвильових печей.

Зараз в пансіонаті проживає 136 осіб. Зокрема, 26 внутрішньо переміщених з Донецької, Луганської, Запорізької, Київської областей. Для прийому мешканців зі східних та центральних областей готують ще один корпус. Колишнє приміщення лікарні відремонтували та створили місця для проживання 60 осіб.

Як розповіла директорка пансіонату Віра Йосипівна, новий корпус будівлі планують облаштувати як ще одне приміщення для ВПО. 

Нагадуємо, з червня триває реалізація зазначеного проєкту. World Vision International надали майже 130 тисяч доларів для закупівлі побутової техніки та на понад 63 тисяч доларів техніки в натуральному вигляді.  Завдяки цьому понад 50 закладів, передбачених для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб отримали (ще отримають) побутову техніку: холодильники, морозильні камери, газові та електроплити, пральні машини, електрочайники, обігрівачі та блендери.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:14
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.