У “Нагуєвичах” запрацював новий туристичний об’єкт, створений спільно з бельгійськими партнерами

У “Нагуєвичах” запрацював новий туристичний об’єкт, створений  спільно з бельгійськими партнерами

У селі Івана Франка запрацював новий туристичний об’єкт — Франко-годайлка, який встановили спільно із бельгійськими партнерами. Як розповів директор державного історико-кульруного заповіднику “Нагуєвичі” — Богдан Лазорак, новий арт-об’єкт зможе привабивати ще більше туристів, котрі приїжджають  на Дрогобиччину, щоб відвідати землю відомого українського генія — Івана Франка.

Туристична гойдалка запрацювала у парку “Галявини Казок” заповідника Нагуєвичі та стане доступною для всіх охочих: як і для мешканців села, так і для туристів.

Це вже друга висока гойдалка гуцульського масштабу на території музейного простору  державного історико-кульруного заповіднику “Нагуєвичі”.

Встановлення новоствореної гойдалки відбулось за сприяння неприбуткової бельгійської організації «Орадеа» в особі президента делегата — пана Івана Ван Хулле, а також фахівця реабілітаційного центру «Зевенберген» Рафа Гуттенса.

В умовах війни українців із російськими ворогами, музею Івана Франка вдалося придбати метал, а господарській частині заповідника «Нагуєвичі» власноруч виготовити нову туристичну локацію для усіх охочих. Висота — гуцульська, човник для усієї родини, а над гойдалкою височіє Український національний прапор”, — напсиав на своїй сторінці директор  державного історико-кульруного заповіднику “Нагуєвичі” — Богдан Лазорак, подякуваши   також і  ректорату Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка та всім, хто долучився до встановлення Франко-годайлки.

Локація безкоштовна, вхід вільний та відкритий для всіх мешканців, внутрішньо переміщених осіб та усіх шанувальників спадщини національного генія Івана Франка.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:40
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.