«Велике будівництво» рятує життя: Після раптового вимкнення світла - в операційній запрацював генератор

«Велике будівництво» рятує життя: Після раптового вимкнення світла - в операційній запрацював генератор

Днями в операційній КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» в момент оперування пацієнта з діагнозом інфаркт раптово зникла електроенергія. Лікарня користується двома лініями живлення, які слугують страховкою одна для одної, однак електроенергія вимкнулась на обох лініях.

На щастя, на житті та здоров’ї хворого це не позначилось. Після відключення електрики автоматично увімкнулося автономне джерело живлення, так званий генератор потужністю 250 кВт. Закупили його для лікарні в травні цього року у межах програми Президента України «Велике будівництво».

«Це той випадок, коли «Велике будівництво» — це не лише про тисячі кілометрів нових доріг, капітальний ремонт лікарень, шкіл, садків чи відреставровані пам’ятки архітектури, а по факту про врятоване людське життя. Це ще раз є яскравим свідченням того, що всі ініціативи, які реалізовуються, в державі, безумовно, для людей, в основі всього є людина», — зазначив голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.

Зазначимо, 21 січня 2021 року у КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» офіційно відкрили реконструйоване у межах програми «Велике будівництво» приймальне відділення. Загальна вартість проєкту – 62,5 мільйонів гривень.


Стежте за новинами в нашому Telegram-каналі


12:56
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.