У громадах Дрогобиччини запроваджують електронну систему документообігу

У громадах Дрогобиччини запроваджують електронну систему документообігу

Львівська обласна військова адміністрація ініціює запровадження системи е-документообігу в усіх територіальних громадах області. Для цього на обласному рівні передбачено бюджет в розмірі 4 млн грн в межах регіональної програми інформатизації «Цифрова Львівщина».

У середу, 13 липня, у Дрогобицькій районній військовій адміністрації відбулося спільна зустріч з керівництвом територіальних громад району та відповідальними у кожній раді за документообіг фахівців. Участь у зустрічі взяли заступник начальника Львівської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Кулепін, керівник управління цифрового розвитку Львівської ОВА Максим Столярчук, заступник начальника Дрогобицької РВА Тарас Матолич, голова Бориславської ТГ Ігор Яворський, заступник голови Трускавецької ТГ Олександр Ткаченко, заступник голови Східницької ТГ Наталія Шийка, перший заступник голови Меденицької ТГ Марія Новаковська та керівник управління інформаційної діяльності, цифровізації та комунікацій з громадськістю Дрогобицької ТГ Зеновій Квасній.

Як зазначив Олександр Кулепін, електронна система документообігу – це не лише одна зі складових відкритості, а насамперед зручності, мобільності та більшої ефективності роботи державних службовців. Автоматизація роботи з паперами стає ніби складовою частиною глобального удосконалення процесів в ОМС та підвищення ефективності діяльності місцевої влади. Крім того, переведення документів в електронну форму та інтеграція їх з інтернет-порталами дозволяють оперативно взаємодія як усередині ОМС, так і з органами державної влади та  громадянами.

Три з п’яти громад у Дрогобицькому районі вже частково працюють у системі електронного документообігу «Megapolis», з якою і працюватимуть в майбутньому всі громади, однак повністю до загальної системи вони не під'єднані. Решту дві громади лише мають розпочати цей процес.

Базові витрати для запровадження повної системи документообігу, яка допоможе налагодити швидкий взаємозв’язок між усіма органами влади, покриють за рахунок коштів обласного бюджету. Закупівля додаткових ліцензій передбачає співфінансування з боку територіальних громад. В найближчі терміни громади мають прийняти рішення щодо запровадження системи електронного документообігу та рішенням сесії ради затвердити відповідні програми.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:49
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.