Поліція Дрогобиччини підсилюватиме контроль щодо криміногенної ситуації у громадах

Поліція Дрогобиччини підсилюватиме контроль щодо криміногенної ситуації у громадах

Сьогодні, 28 жовтня, під час чергового засідання сесії Дрогобицької районної ради обговорили питання щодо ситуації зі злочинністю на Дрогобиччині.

Як проінформував начальник Дрогобицького районного відділу поліції Василь Петрик, впродовж останнього часу було розкрито п’ять правопорушень щодо вбивств, здійснених на території Дрогобиччини. Один зі злочинців, причетний до скоєння важкого злочину у центрі міста Дрогобича, уже притягнутий до відповідальності та відбуватиме покарання за скоєний злочин.

Окрім цього, йшлось про незаконний продаж алкогольних напоїв після 22:00 та розповсюдження наркотичних речовин на території Дрогобицького регіону. Зокрема, головний поліцейський району наголосив на важливості ведення постійного моніторингу щодо кримінальної ситуації у районі.

Також Василь Петрик виокремив питання модернізації та встановлення камер відеоспостереження у громадах, на що планують залучити бюджетні кошти. Адже це зможе суттєво покращити криміногенну ситуацію в регіоні, гарантувати безпеку мешканців, а у майбутньому ефективніше допомагати Дрогобицькому районному відділу поліції у боротьбі з кримінальною злочинністю. За словами поліцейського, недавній злочин з вбивства людини у центрі Дрогобича трапився безпосередньо під муніципальною камерою відеоспостереження, однак вона не працювала.

Депутати запропонували звернутися до всіх ОТГ району щодо підсиленого контролю нічних магазинів у регіоні задля зменшення ризику розпивання алкогольних напоїв, котрі часто призводять до негативних наслідків, дестабілізуючи ситуацію у навколишніх громадах.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:09