У Дрогобицьку РВА прибула іноземна делегації з Ірландії та Італії

У Дрогобицьку РВА прибула іноземна делегації з Ірландії та Італії

Міжнародна дипломатія та комунікація — ще один важливий фронт. 

У понеділок, 29 серпня,  начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк зустрівся із іноземними колегами, а саме із представниками  міжнародного благодійного фонду “Карітас” Ірландії та “Карітас” Італії.  Серед іноземних делегатів — Noreen Gumbo представниця міжнародної благодійної організації “Карітас” Ірландії, котра займається питанням гуманітарних програм, а також   Ettore Fusaro — представник “Карітас” Італії. Також на зустрічі були присутні менеджери із “Карітас” України та заступниця директора “Карітас СДЄ УГКЦ” — Галина Космін. 

 

Начальник Дрогобицької РВА — Степан Кулиняк передовсім розповів іноземним колегам про діяльність Дробицької районної військової адміністрації в час війни. Про головні пріоритети — допомогу військовим та внутрішньо переміщним особам.  Крім того, поділився планами щодо консультаційно-коорднаційних центрів для ВПО, які створені при районних військових адміністраціях і у близькій перспективі стануть однією з важливих  для нас діяльностей. Також Степан Кулиняк розповів про ініціативи та акції, котрі робили спільно із “Карітасом“ СДЄ УГКЦ Дрогобича до початку повномасштабного російського вторгнення, але у час війни більше акумулються ресурси для армії та переселенців.

 

“В час, коли Україна бореться за свою незалежність, ми на місцях тримаємо надійний тил та другий фронт. Мусимо допомагати нашій армії, що і є для нас пріоритетом та докладаємо всіх зусиль для допомоги внутрішньо переміщеним особам, які вимушено покинули свій дім”, — зазначив Степан Кулиняк під час зустрічі. 

Іноземні колеги з Ірландії та Італії зараз намагаються допомагати Україні у гуманітарному напрямку, тому значна частина їхньої діяльності  спрямована саме на допомогу для українців та українок, котрі постраждали внаслідок російської агресїі в Україні.  В час, коли Україна переживає непростий час — іноземна співпраця  та комунікація є важливою складовою нашої боротьби. Адже тримати міжнародний дипломатичний фронт зараз не менш важливо, аніж боротись за наші території. 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:57
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.