У Дрогобицькому районі зібрали вже майже 15 тисяч тонн зерна

За оперативною інформацією, станом на 9 вересня у сільськогосподарських підприємствах району вже зібрано ранні зернові культури на площі 3126 га при урожайності – 47,5 ц/га, намолочено 14851 тонн зерна.
Про це повідомляють в управлінні економіки та агропромислового розвитку Дрогобицької РДА.
Так, озимої пшениці зібрано на площі 2270 га при урожайності — 51 ц/га, намолочено – 11569 тонн зерна;
— ярої пшениці — зібрано на площі 435 га при урожайності – 31 ц/га, намолочено 1369 тонн;
— озимого ячменю — зібрано на площі 246 га при урожайності – 61 ц/га, намолочено -1500 тонн;
— ярого ячменю — зібрано на площі 42 га при урожайності — 34 ц/га, намолочено — 143 тонни;
— озимого жита — зібрано на площі 35 га при урожайності -20 ц/га, намолочено -70 тонн;
— вівса — зібрано на площі 98 га при урожайності — 20 ц/га, намолочено — 200 тонн.
Збір пізніх зернових та технічних культур буде продовжено після дозрівання.