У Дрогобицькому районі вже 91,2% шкіл працюють у звичному режимі

У Дрогобицькому районі вже 91,2% шкіл працюють у звичному режимі

Вже більше 85% працівників закладів освіти у Дрогобицькому районі – вакцинувались. Відповідно зросла кількість шкіл, які у межах карантинних обмежень «жовтої зони», можуть працювати у звичному режимі.

Як повідомляють в Управлінні гуманітарної політики Дрогобицької РДА, станом на середу, 6 жовтня, у Дрогобицькому районі у звичному режимі працюють вже 91,2% шкіл.


З 80 закладів загальної середньої освіти району вже у 72 очно навчаються учні як молодшої, так і середньої школи. Так, у Трускавецькій, Бориславській та Східницькій громадах у звичному режимі працюють всі школи. У Дрогобицькій громаді з 31 начального закладу працюють 29, у Меденицькій з 15 працює – 11.


Нагадаємо, з 23 вересня Україна перейшла в «жовту» зону карантину. Обмеження цієї зони передбачають, що школи працюватимуть офлайн, якщо 80% педагогів вакциновані проти коронавірусу. Якщо вакциновано менш працівників, то школа переходить в онлайн-режим, або йде на карантин. Однак це не стосується дитячих садочків та молодших класів. Вони продовжують працювати при будь-якому рівні карантину.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:43