У Дрогобицькому районі працюють над перевіркою та створенням резервних джерел водопостачання

У Дрогобицькому районі працюють над перевіркою та створенням резервних джерел водопостачання

В умовах воєнного стану або в разі виникнення надзвичайної ситуації у зв'язку з повномасштабною російською агресією, на Дрогобиччині працюють над перевіркою та створенням резервних джерел водопостачання у разі ураження водної інфраструктури чи знеструмлення водозаборів.

Як повідомив завідувач Дрогобицького міжміського відділу державної установи “Львівський обласний лабораторний центр” МОЗ України Ігор Майкут під час щотижневої наради у Дрогобицькій РВА у понеділок, 7 листопада, такий варіант роботи альтернативних джерел води може суттєво покращити ситуацію та допомогти мешканцям в разі відсутності водопостачання та надзвичайної ситуації загалом.

Водночас резервуарні джерела води будуть створені і для попередження  спалахів інфекцій та розвитку інших захворювань у дітей та дорослих. Оскільки інфекційні хвороби зараз є одним із найбільш поширених серед дітей, а відсутність води може лише збільшити їхню кількість. 

«Станом на сьогодні територіальні громади мають надати перелік наявних та потенційних місць розміщення таких резервуарів для проведення лабораторного аналізу щодо якості води. Дрогобицький міжміський відділ державної установи “Львівський обласний лабораторний центр” МОЗ України» безплатно проведе усі лабораторні аналізи щодо якості води та можливості її споживання. Завершити всі роботи необхідно в найкоротші терміни", — наголосив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Крім того,  Ігор Майкут під час щотижневої наради  Ігор Майкут розповів про ситуацію з отруєнням відвідувачів готельно-ресторанного комплексу “Женева”, що на Дрогобиччині, де внаслідок харчового отруєння було госпіталізовано четверо людей, серед яких двоє дітей. Відтак за словами завідувача Дрогобицького міжміського відділу державної установи “Львівський обласний лабораторний центр” МОЗ України, у готельно-ресторанному комплексі “Женева” провели обстеження працівників одного із харчоблоків готельного комплексу. Відтак наразі триває  перевірка. Крім того, Ігор Майкут розповів про дитячий садок “Зірочка”, що у Трускавці, де виявили ротавірусну інфекцію, наразі ситуація стабілізована. Загалом за останній період кількість інфекційних захворювань збільшилась на 40%. 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
11:58
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.