У Дрогобицькому районі від COVID-19 вакциновані 36% дорослого населення

Вакцинальна кампанія проти коронавірусу набирає нових обертів. Охочих провакцинуватись та вберегтись від цієї страшної недуги більшає. Статистика щеплень за останній тиждень зросла вдвічі, а то й втричі.
За інформацією управління гуманітарної політики Дрогобицької РДА, на Дрогобиччині хоча б однією дозою прищеплено 36% населення віком від 18 років. У цифрах цей відсоток сягатиме понад 37 тисяч людей. Про колективний імунітет до хвороби говорити ще рано, оскільки формується він при наявності більше 60% вакцинованих.
Прищеплють мешканців Дрогобицького району препаратами CoronaVac, AstraZeneca та Pfizer.
Щодо вакцинації педагогів району, то 80,33% або 4 133 з них вакциновані хоча б однією дозою.
Найменування ТГ | Кількість працівників | Кількість вакцинованих осіб, (%) |
Меденицька ТГ | 467 | 353 (75,6% ) |
Бориславська ТГ | 964 | 852 (88,4% ) |
Трускавецька ТГ | 848 | 756 (89,15% ) |
Дрогобицька ТГ | 2495 | 1855 ( 78,6%) |
Східницька ТГ | 371 | 317 ( 85% ) |
Всього | 5145 | 4133 (80,33% ) |
Зазначимо, що медики наголошують на тому, єдиним методом вберегтися від хвороби або її наслідків є вакцинація. Тому бережімо себе та вакцинуймось!