У Дрогобицькому районі створять мережу ліцеїв з 11 навчальних закладів

Прогнозована мережа ліцеїв у дрогобицькому районі становить 11 навчальних закладів такого рівня.
Відповідне розпорядження про створення прогнозованої мережі ліцеїв у Львівській області підписав начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.
Суть такої трансформації – профілізувати освіту. У старшій школі учні навчатимуться за тим напрямом, який самі обрали, вивчаючи поглиблено конкретні предмети. Таким чином маючи змогу краще підготуватися до вступу у бажаний виш.
Зміна форми навчання визначених навчальних закладів відбуватиметься поступово. Перші ліцеї як профільна старша школа запрацюють з вересня 2027 року.
На Дрогобиччині мережа складатиметься з 11 ліцеїв:
4 ліцеї – ІІ-ІІІ рівнів: Дрогобицький ліцей імені Богдана Лепкого, Стебницький ліцей №7, Трускавецька школа №3, Бориславський на базі теперішньої гімназії;
6 ліцеїв – І-ІІІ рівнів:: Дрогобицький ліцей №2, Лішнянський, Бориславська школа №4 імені Стефана Коваліва, Меденицький, Східницький, Підбузький;
1 ліцей – обласного підпорядкування на базі Дрогобицького ліцею.
Одним із ключових моментів при формуванні мережі ліцеїв стали рейтинги навчального закладу за результатами минулорічних ЗНО.
До 1 січня 2023 року територіальні громади мають розробити та затвердити плани трансформації (дорожні карти) мережі ліцеїв та впродовж наступних трьох років реалізувати їх.
Зміни відбуваються у межах реалізації освітньої реформи, згідно зі Законом України «Про повну загальну середню освіту».