У Дрогобицькій військовій частині А-1108 відбулися урочистості до Дня захисника України

У Дрогобицькій військовій частині А-1108 відбулися урочистості до  Дня захисника України

Напередодні Дня захисника України у Дрогобицькій військовій частині А-1108 відбулися святкові урочистості. Враховуючи всі карантинні обмеження, заходи провели на плацу.

 

 

Привітати військовослужбовців з прийдешніми святами – Днем захисника України, Днем українського козацтва та Днем УПА до військової частини прибули чимало гостей.

 

Від імені Дрогобицької районної державної адміністрації Захисників України привітав заступник голови райдержадміністрації, Герой України Йосип Пономаренко.

 

«На власному досвіді знаю, як багато складнощів чекає на тих, хто обрав для себе шлях військовослужбовця, тому щиро дякую кожному, хто, незважаючи на труднощі, кожного дня продовжує боротьбу за свободу та безпеку України.

Вітаю всіх причетних та бажаю сили духу для вашої нелегкої, але дуже важливої для нашої Батьківщини праці. І дуже прошу не забувати про військову Честь – бережіть це почуття у ваших серцях, коли приймаєте рішення захищати Україну у лавах військовослужбовців.

Зі святом вас, захисники та захисниці!» — звернувся до військових Йосип Пономаренко.

 

Також заступник голови Дрогобицької РДА відзначив нагородами за активну громадянську позицію, сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, самовідданість і з нагоди Дня захисника України 5 військовослужбовців частини.

 

 

Серед гостей заходу також були заступник голови Дрогобицької районної ради Микола Андріїв та секретар Дрогобицької міської ради Орест Каракевич.

 

У межах заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих захисників, які віддали свої життя в боротьбі за Україну.

 

На завершення до присутніх звернувся командир військової частини А-1108, полковник Олег Дідіченко, після чого військовослужбовці пройшли урочистим маршем на плацу.

 

 

 

18:03
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.