У Дрогобицькій РВА відбулась зустріч з керівництвом закладів, які прихистили ВПО

У Дрогобицькій РВА відбулась зустріч з керівництвом закладів, які прихистили ВПО

Через повномасштабне вторгнення росії на територію України у Дрогобицькому районі зараз офіційно мешкають понад 55 тисяч наших внутрішньо переміщених земляків. Частина з них продовжує мешкати у так званих колективних притулках – гуртожитках, закладах готельного спрямування, прихистках при релігійних громадах тощо.

У четвер, 15 вересня, у Дрогобицькій районній військовій адміністрації відбулась зустріч першого заступника начальника Дрогобицької РВА Романа Шлярпа з керівництвом закладів, які прихистили в себе вимушено переміщених осіб на безоплатній основі.

Як наголосив Роман Шлярп, всі розуміють, що з приходом осінньо-зимового періоду питання у напрямку роботи з ВПО потребуватимуть все більшої роботи, оскільки до забезпечення всіх тимчасовим житлом, продуктами харчування та іншими засобами, додасться ще опалення приміщень. 

«Першочергово щиро дякую кожному з вас за роботу, яку ви проробляєте вже пів року. Якщо б ви на своєму місці не робили те, що ви робите, ми б не змогли так допомогти нашим землякам, як допомагаємо. Але війна продовжується, тому мусимо далі працювати. Зараз ми налагоджуємо співпрацю з іноземною гуманітарною організацією, яка готова надавати допомогу для внутрішньо переміщених осіб. Від нас потрібно чітко сформувати потребу, тобто перелік і кількість речей, в тому числі продуктів харчування, які необхідні для забезпечення внутрішньо переміщених осіб, які у вас проживають. Всі розуміють, що особисті ресурси не є безмежними, тому приймаємо підтримку від наших іноземних партнерів», — зазначив Роман Шлярп.

Відтак, в найкоротші терміни керівництво таких закладів подасть перелік потреб для забезпечення внутрішньо переміщених осіб, а профільне управління Дрогобицької РВА клопотатиме перед міжнародними партнерами про їх задоволення.

Нагадаємо, у Дрогобицькому районі запрацював консультативно-координаційний центр для ВПО за адресою вул. 22 січня, 28. Внутрішньо переміщена особа може зареєструватися на консультацію, заповнивши анкету cutt.ly/mXDsW14. Анкету можна заповнити самостійно або за допомогою менеджера центру. Службовий номер телефону центру: 067-471-02-45

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:41
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.