У Дрогобицькій РВА привітали працівників радіо з професійним святом

У Дрогобицькій РВА привітали працівників радіо з професійним святом
Сьогодні, 13 лютого, у Всесвітній день радіо у Дрогобицькій РВА офіційно привітали радійників Дрогобиччини. 
 
 
З нагоди свята заступник начальника Дрогобицької РВА Олег Пилипців зустрівся з представниками чотирьох радіостанцій району: радіо «Слово» з Борислава, «Своя Хвиля» з Трускавця, «Твоє Радіо» та «Франкова земля» з Дрогобича. 
 
Представників усіх чотирьох локальних радіостанцій нашої Дрогобиччини нагородили Почесними грамотами начальника Львівської ОВА Максима Козицького, побажавши медійникам плідної роботи задля оперативного інформування мешканців, приємних новин та постійного професійного розвитку.
 
 
Крім того, заступник начальника Дрогобицької РВА наголосив на важливості роботи місцевих мовників, адже це насамперед про якісну співпрацю та спільні зусилля у висвітленні життя громади. 
 
Водночас радіо в час війни — це спосіб дістатися до найвіддаленіших населених пунктів і надати людям вказівки щодо безпеки, евакуації чи змін у роботі служб. Завдяки цьому радіо є не лише інформаційним, а й стратегічним елементом національної безпеки.
 
Від початку повномасштабної війни ефіри місцевих радіостанцій Дрогобиччини стали платформою для волонтерських ініціатив, збору коштів на потреби ЗСУ та боротьби з інформаційною агресією ворога. Дякуємо за вашу роботу на інформаційному фронті! 
 
 
 
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:34