У Дрогобицькій РВА з професійним святом привітали працівників станції екстреної медичної допомоги «Дрогобич»

Сьогодні, 27 травня, у Дрогобицькій районній військовій адміністрації з професійним святом привітали тих, хто одними з перших першими прибуває тоді, коли потрібен порятунок життя – працівників екстреної медичної допомоги.
У Всесвітній день екстреної медичної допомоги подякували за важливу працю й відзначили медиків та парамедиків, лікарів МНС станції екстреної медичної допомоги “Дрогобич”, яка охоплює всі громади Дрогобиччини.
Відзначив працівників екстреної медичної допомоги заступник начальника Дрогобицької РВА Олег Пилипців.
“Ваша праця – це поєднання фаховості, швидкості та шаленої відповідальності. Адже саме від першої допомоги людині часто залежить не лише її подальше здоров’я, а й життя. У часи війни, які ми зараз проживаємо, – ваша робота сповнена додаткових ризиків і викликів. Ви несете важливу місію людяності, допомоги, порятунку. Дякуємо за це та за кожне врятоване життя”, – зазначив він.
Олег Пилипців також підкреслив високий професіоналізм і безумовну відданість своїй справі працівників екстреної медичної допомоги “Дрогобич” та урочисто вручив почесні грамоти Львівської обласної військової адміністрації й Дрогобицької районної військової адміністрації.



