У Дрогобицькій РВА підсумували роботу за останні два тижні

У Дрогобицькій РВА підсумували роботу за останні два тижні

Дрогобицька РВА продовжує роботу у напрямку надання допомоги військовослужбовцям, вимушеним переселенцям та громадам району.

Щодо діяльності РВА за останні два тижні проінформував начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк на своїй Facebook-сторінці:

 • для допомоги нашим бійцям виконувати бойові завдання відправили 9 надійних автомобілі, серед яких 3 карети швидкої допомоги, а також 35 куб.м. деревини.
 • Завдяки Програмі підтримки територіальної оборони та підготовки населення Дрогобицького району до участі в русі національного спротиву на 2022 рік, субвенцій територіальних громад з місцевих бюджетів нам вдалось придбати для наших ТРО: зарядні портативні станції EcoFlow, акумулятори, блоки багатоканальної швидкої зарядки Bandera Power, ноутбуки та принтери, зимовий одяг (куртки, штани, черевики), колеса вантажні та легкові для автівок. Загальна сума становить 1 мільйон 770 тисяч 190 гривень.
 • Зарядна станція і батарея EcoFlow та майже три десятки берців -те, що передали українці в Норвегії для наших Захисників. Дякуємо за підтримку, якнайшвидше відправимо ці необхідні речі нашим воїнам!
 • Надалі щоденно забезпечуємо довезення військовослужбовців.
 • Станом на 29.01.2023 року допомогу на проживання отримали 30060 ВПО( тих, які звернулись із відповідними заявами налічується 30196). Загальна сума виплачених допомог становить 552609,0 тис.грн.
 • До консультативно-координаційного центру при Дрогобицькій РВА за допомогою вже звернулось 1296 ВПО. Зазначимо, що центр працює за адресою м.Дрогобич, вул.22 Січня,28, щоденно з понеділка по п’ятницю з 10.00 – 17.00, контактний телефон менеджера – 067 471 02 45.
 • Проводимо видачу дитячих подарунків внутрішньо переміщеним сім’ям та малозабезпеченим сім’ям Дрогобицького району, отриманих від UNICEF. Загалом отримано 3987 дитячих наборів.
 • Передали генератор на потреби парафіяльної громади села Рихтичі Дрогобицької ТГ, який стане їм в нагоді при вимкненні світла.
 • Ситуація з електропостачанням і надалі доволі складна. Ліміт для кожної області визначає НЕК «Укренерго» у ситуації, коли споживання є більшим, ніж можливості виробляти та доставляти електроенергію. Черговий обстріл російськими окупантами енергетичних об'єктів України цього тижня додатково погіршив ситуацію в енергосистемі. Енергетичні об'єкти не можуть працювати у режимі, який був до війни.

Графіки на сайті Львівобленерго:

https://poweroff.loe.lviv.ua/

Номери кол-центру обленерго:

0 800 30 15 68

067 333 15 68

050 460 15 68

093 170 15 68

Чат-боти обленерго у вайбері і телеграмі: https://loe.lviv.ua/ua/viber_telegram

 • Працівниками Національної поліції опрацьовано 360 звернень громадян.
 • Провели зустріч з делегацією з Конотопа, на якій обговорили питання взаємодії різних складових Сил оборони, спільної координації дій і обмінялись досвідом в організації оборони регіону на випадок загрози.
 • Надалі проводимо роботу щодо організації та проведенню ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році.
 • Надали необхідні консультації с/г товаровиробникам щодо участі у Комплексній програмі підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки, а також релокованим підприємствам Дрогобицького району щодо участі у Програмі підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану на 2023 рік.

На жаль, назавжди попрощались з Героями — Ігорем Левом (Дрогобицька ТГ); Дмитром Левицьким (Трускавецька ТГ); Андрієм Шимушовським (Дрогобицька ТГ); Миколою Макухом (Дрогобицька ТГ); Романом Жуком ( Трускавецька ТГ). Вічна шана та низький уклін полеглим захисникам!

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:33