Безпека громадян в час війни: Дрогобицький районний відділ поліції підсумував роботу

Безпека громадян в  час війни: Дрогобицький районний відділ поліції підсумував роботу

Підбиваючи цьогорічні підсумки під час підсумкової наради у Дрогобицькій районній військовий адміністрації, у Дрогобицькому районному відділі поліції було озвучено основні напрямки діяльності та показники  щодо роботи у 2022 році. 

Від початку російської агресії поліцейські Дрогобиччини спільно з представниками інших служб та громадських формувань у посиленому режимі забезпечили патрулювання населених пунктів та об’єктів критичної інфраструктури, чергування на блокпостах у перші місяці повномасштабної війни, профілактику правопорушень тощо.

Впродовж 2022 року робота працівників поліції Дрогобиччини була зосереджена насамперед на безпеку під час повномасштабного російського вторгнення.

За словами заступника начальника Дрогобицького відділу поліції Андрія Баха, загалом за 2022 рік до поліції надійшло 5198 звернень громадян, з них 2775 стосувалися громадської безпеки та 2423 щодо правил дорожнього руху. Окрім цього, за 2022 рік було розкрито 548 кримінальних справ, з них 183 тяжкі.

Крім того, протягом року поліція Дрогобицького району  разом із Національною гвардією та учасниками Добровольчих формувань територіальних громад була долучена до патрулювання охорони низки важливих об’єктів критичної інфраструктури району.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
11:37
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.